top of page

/  Přemyslovská 4+kk

Prodej bytu 4+kk, Vinohrady, Praha 3

Nemovitost:

Adresa: 

           

Dispozice:

Výměra:             

Vlastnictví:

Podlaží:

Příslušenství:

Stav nemovitosti:

Konstrukce budovy

Typ budovy:

Stav budovy:

Staří budovy:

Poplatky SVJ

(zálohy vč. fondu oprav):

Fond oprav:

Energie (záloha):

byt

Přemyslovská,

Vinohrady, Praha 3

4+kk

155 m2

osobní

1.NP

sklep 10 m2

velmi dobrý

cihla

obytná

velmi dobrý

x

 

4.377,- Kč / měsíc (2 osoby)
3.633,- Kč / měsíc

elektřina cca 3.000,- Kč / měsíc, plyn 4.000,- Kč / měsíc

Nabízíme k prodeji luxusní a prostorný bezbariérový byt 4+kk, 145 m2 v cihlové budově, Přemyslovská, Praha - Vinohrady. Nemovitost se nachází mezi „Náměstí Jiřího z Poděbrad“ a „OC Atrium Flora“. 

Byt je rozdělen na dvě části, pravá část bytu tvoří obývací místnost s kuchyňskou linkou, ložnici se sprchovým koutem, hlavní koupelnu s vířivou vanou, parní saunou, toaletou a vstupní halu s koupelnou pro hosty. Druhá část bytu zaobírá velká šatna s technickým zázemím a ložnice pro hosty s vlastní koupelnou. 

Obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou STOPKA design (vestavěná myčka - SIEMENS, el. trouba parní - SIEMENS, el. trouba – SIEMENS, indukční varná deska - SIEMENS, plynový vařič – SIEMENS, vestavěná lednice s mrazničkou – LIEBHERR s výrobníkem ledu, digestoř – FRANKE, drtič odpadů – Waste King Deluxe, vinotéka – SIEMENS apod).

Obývací místnost s vestavěnou obývací stěnou na míru poskytuje dostatek úložných prostor. 

3D Projektor OPTOMA, plátno integrované v podhledu ELITE SCREENS 2,5m x 3m.

Koupena vybavena vířivou vanou, parní saunou, japonskou toaletou – vyhřívané prkénko, integrovaný bidet s možnosti nastevení teploty vody, teploty a intenzity ventilace, osvětlení, dálkové ovládání, a dalším. Sanita DURAVIT. Vestavěná skříň na osušky a další. 

Šatna vybavena hlubokými vestavěnými skříněmi na míru.

Ložnice pro hosty s koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. 

Byt je nadstandardní použitými materiály, značkovým zařízením a dispozičním řešením. V celém bytě je klimatizace, dřevěná eurookna, pancéřové vstupní dveře, zabezpečovací systém, příprava pro kamerový systém, serverovna, možný vstup do bytu na otisk prstu, čipem nebo klasicky klíčem. Podlahové vytápění. V celém bytě jsou umístěny exkluzivní stropní svítidla s možnostmi úpravy intenzity světla, případně barvy. V jednotlivých místnostech jsou skryté vestavěné trezorové schránky. 

• Kombinovaný plyn. kotel BUDERUS

• Bojler 250 l 

Tramvajová zastávka MHD "Radhošťská" je cca 165 m pešky tzn 3 minuty od budovy. Metro "A" "Flora" jedna zastávka tramvají (2 min jízdy) nebo 420 m tzn 7 minut pešky. Jedná se o žádanou lokalitu s kompletní občanskou vybaveností a dostupností. Školy (tzn MŠ, ZŠ). OC Atrium Flora (obchody, restaurace, banky, kino a další).

Cena nemovitosti: 22.000.000,- Kč
(Kupní cena je včetně všech poplatků, servisu a právního servisu)

Na vyžádání:

1) PENB
2) vyúčtování poplatků SVJ

3) výše nájmu

Filip Veselý

e-mail: f.vesely@veselyi.cz
tel: +420 724 398 888

Nenašli jste, co jste hledali ? Pošlete nám poptávku nemovitosti, kterou hledáte.

bottom of page