top of page

O NÁS

V roce 2013 jsme vstoupili na trh s nemovitostmi, což byl popud pro vytvoření naší značky, která nyní zaštituje naše aktivity spojené s prodejem a nákupem nemovitostí, investičním poradenstvím a komplexní správou pronájmů.

Máme co nabídnout nováčkům v oblasti investic, ale i zkušeným investorům.
 

Zajistíme, aby vás nepřekvapila žádná byrokracie, právní normy, účetnictví, ani technické záležitosti kolem vaší nemovitosti.

Máme ve světě realit rozhled, jsme schopni našim klientům poskytnout poradenské služby, komplexní péči o portfolio a pomoc s chytrým investováním.
 

vlajka_zluta.png

Stabilní pozice na českém realitním trhu

Disponujeme databází kontaktů, znalostmi v oboru a chutí našim klientům zjednodušit péči o jejich nemovitosti.

zamek_zluty.png

Bezpečí vašich informací a financí 

S osobními údaji nakládáme s nejvyšší opatrností, veřejně sdílíme jen informace o nemovitosti potřebné k její inzerci a finanční prostředky z prodeje nemovitosti vždy ukládáme do advokátní úschovy.

aktovka_zluta.png

Právní jistoty

Na veškeré právní úkony dohlíží renomovaní advokáti. Připravují smlouvy, dozorují veškerá jednání a rádi vám zodpoví i vaše dotazy.

inzerce_zluta.png

Efektivní inzerce

Víme, jak nemovitost inzerovat a přilákat pozornost zájemců o koupi či pronájem. Nemovitost připravíme, pomůžeme s vybavením, nafotíme a vytvoříme inzerci, která bude zajímavá pro potencionální nájemce.

hvezda_zluta.png

Etika a zodpovědnost

Řídíme se souborem pravidel, která staví klienta až na první místo, splňujeme informační povinnost a garantujeme nezávislé posouzení případných reklamací.

bottom of page